Gastronomie

Bufetová restaurace Classico vám nabízí nezapomenutelný zážitek s bohatými snídaněmi a večeřemi v podobě švédského stolu. Pro gourmet zážitky během oběda nebo večeře vás zveme do restaurace Harmony ve 2. patře, kde na vás čeká pečlivě vybírané à la carte menu plné lákavých pokrmů. Pokud máte chuť na dezert nebo kávu, Lobby bar s výhledem na sjezdovku je ideálním místem k relaxaci. A když je počasí přívětivé, neváhejte si užít příjemné chvíle na hotelové terase restaurace Classico.

Bufetová restaurace Classico – snídaně & večeře

Snídaně a večeře formou bohatého švédského stolu. Zastřešená terasa pro příjemné venkovní posezení. Tématické bufety v průběhu celého roku.

Otevírací doba

Snídaně 7.00 — 10.00 (svátky a víkendy do 11.00)
Večeře 18.00 — 21.00

Restaurace Špindlerův Mlýn - Restaurace Classico

Restaurace Harmony - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn

Restaurace Harmony – menu restaurant & noční bar

„À la carte“ restaurace pro Váš klidný oběd nebo romantickou večeři, speciality mezinárodní i české kuchyně, míchané drinky, výborná vína. Večer slouží jako noční bar. Kompletní nabídku restaurace Harmony doplňuje vinný sklípek, který je pro svoji jedinečnou atmosféru ideálním místem pro provádění řízených degustací.

Otevírací doba

Pondělí – Neděle
12.00 – 14.30 / 17.00 – 23.00
(kuchyně otevřená do 22.00)

á la carte menu

Na jídelním lístku najdete speciality domácí i mezinárodní kuchyně, širokou nabídku značkových i archivních vín. V příjemném prostředí je samozřejmostí kvalitní obsluha. Dále nabízíme výběr moučníků a zmrzlinových pohárů a širokou nabídku nealkoholických, alkoholických i míchaných nápojů.


Lobby Bar – výborná káva, deserty, výhled na sjezdovku

Denní bar přímo u recepce, výborná káva, deserty, free Wifi, příjemné posezení s výhledem na sjezdovku, s průhledem do hotelového bazénu nebo i do dětského TV koutku. Káva, dezerty a sandwich menu.

Otevírací doba

Pondělí – Neděle
10.00 – 18.00

Lobby Bar - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn

Letni terasa

Naše hotelová terasa vás zve k odpočinku uprostřed zeleně a s výhledem na okolní hory. V letních měsících rozšiřujeme restauraci o tento venkovní prostor, který nabízí nádherné panorama. Přijďte si užít relaxaci v přírodě a nechte se okouzlit krásou našeho místa

Letni terasa a gril - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn
Gril - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn

Gril

Na terase naší bufetové restaurace Classico najdete moderní gril. Během letní sezóny zde pořádáme grilování v rámci bufetových večeří. Na přání vám rádi připravíme uvítací gril-bufety, nebo můžete objednat i atraktivní zimní grilování pro menší skupiny