Harmony Hotel Špindlerův Mlýn

výjimečné wellness, profesionální konference a nezapomenutelné zážitky v ski-in ski-out hotelu

… live in harmony

Vaše oáza aktivit a relaxace v srdci Krkonoš

Výjimečný wellness hotel Harmony se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém srdci Krkonoš. Inspirativní místo, kde objevíte svůj vnitřní klid. Obklopeni zelení a majestátností hor zažijete jedinečné okamžiky harmonie. Profesionální tým a služby jsou u nás samozřejmostí.

 • 114 stylových pokojů
 • Královské apartmá
 • Prostorné moderní konferenční prostory
 • Stylová restaurace
 • Unikátní wellness svět
 • In-house sporty – fitness, tenis, bowling, golfový trenažer
 • Ski-in ski-out hotel
 • Dětské hřiště s trampolínou & Kids Play area
 • Bobová dráha
 • Animační programy – zimní a letní prázdniny
 • Bunkr expozice
 • Parkoviště
Harmony Hotel Špindlerův Mlýn - Rodinné studio typu Deluxe

Gastronomie

Bufetová restaurace Classico vám nabízí nezapomenutelný zážitek s bohatými snídaněmi a večeřemi v podobě švédských stolů. Pro gourmet zážitky během oběda nebo večeře vás zveme do restaurace Harmony ve 2. patře, kde na vás čeká pečlivě sestavené à la carte menu plné lákavých pokrmů. Pokud máte chuť na dezert nebo kávu, Lobby bar s výhledem na sjezdovku je ideálním místem k relaxaci. A když je počasí přívětivé, neváhejte si užít příjemné chvíle na hotelové terase restaurace Classico.

Wellness

Ponořte se do světa odpočinku a zregenerujte tělo i ducha v našem moderním wellness a nechte se hýčkat našimi profesionálními terapeuty.  Užijte si nekonečný klid a panoramatické výhledy na majestátní vrcholy, které pohladí vaše smysly. Vyberte si ze široké škály wellness aktivit.

Wellness Špindlerův Mlýn - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn
Harmony Hotel Špindlerův Mlýn - Královské apartmá

Královské apartmá

Poznejte, co znamená opravdový odpočinek a luxus v našem královském apartmá, kde každý detail je pečlivě promyšlen pro vaše maximální pohodlí a spokojenost.

Královské apartmá s majestátním výhledem na Železnou horu a Kozí hřbety.

Představujeme vám naše královské apartmá, vrchol luxusu a komfortu, které se rozkládá na prostorných 105 m2. Toto apartmá, symbol výjimečnosti a elegance, nabízí nejen úchvatné panoramatické výhledy, ale je vybaveno i prvotřídním nábytkem a technologiemi. Užijte si neopakovatelnou atmosféru v obývacím pokoji s pohodlnou pohovkou, ideálním místem pro relaxaci nebo přijímání návštěv. Pracovní a jídelní stůl dodávají prostoru praktičnost a šmrnc.

Konferenční prostory

Profesionální prostory pro kongresy, konference, školení, jednání nebo jiná společenská setkání se nacházejí přímo v centru malebného městečka Špindlerův Mlýn. Moderní kongresový sál pojme až 350 osob, dalších 5 menších jednacích sálů a kinosál pro 210 osob poskytují vynikající zázemí pro akce i mezinárodního formátu.

Konference - Kongres - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn
Aktivity Špindlerův Mlýn - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn

Aktivity

Objevte ta nejkrásnější místa

Špindlerův Mlýn je nejznámějším horským střediskem pro celoroční rekreaci. Město a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní aktivity, stejně jako pro relaxaci v srdci nejvyšších hor České republiky.

Unikátní lokalita

V samém srdci Krkonoš

Špindlerův Mlýn se nachází v oblíbené části Krkonoš. Pouhé dvě hodiny jízdy od Prahy vás přivedou do města známého svými přírodními scenériemi a bohatými možnostmi pro rekreační aktivity v každém ročním období. Vydejte se na turistické stezky vedoucí přímo ze Špindlerova Mlýna a prozkoumejte kouzlo okolní přírody

Mapa - Harmony Hotel Špindlerův Mlýn - Harmony 3